Vitroflora i Alkemade łączą siły!

Z dumą informujemy, że z dniem 17 grudnia 2019r. firma Vitroflora reprezentowana przez dyr. Tomasza Michalika, podpisała umowę o intensywnej współpracy z holenderskim producentem sadzonki ukorzenionej firmą Alkemade.  


Gbr. Alkemade BV. to holenderska firma prowadzona przez braci Theo i Wila Alkemade. Jest szanowanym na rynku europejskim producentem wysokiej jakości materiału wyjściowego do produkcji bylin z wieloletnią tradycją i doświadczeniem.

Bracia Alkemade wypowiadają się zgodnie w sprawie współpracy: "Oba przedsiębiorstwa zobowiązują się dostarczać wysokiej jakości młode rośliny na rynek roślin ozdobnych. Jesteśmy przekonani, że nasza oferta jest wiodąca na rynku, a dzięki współpracy możemy oferować szerszemu gronu klientów  kompletne rozwiązania w zakresie materiału dostarczania materiału wyjściowego do produkcji bylin."

Dyrektor Vitroflory Tomasz Michalik stwierdza, że umowa z firmą Gebr Alkemade jest znaczącym krokiem w rozwoju grupy producenckiej, wzmacniającym pozycję Vitroflory na rynku w całej Europie.


Zobacz artykuł FloraDaily