Firmy partnerskie

Największa na świecie biblioteka zdjęć dla rynku ogrodniczego.
Cyfrowe zdjęcia roślin, kwiatów, warzyw, ogrodów, parków, krajobrazów...
140 000 zdjęć - na całym świecie - przez całą dobę
Niezależnie od tego, czy jest to reklama, druk, opakowanie czy nowe media:
Zdjęcia najwyższej jakości dla pakietów nasion, etykiet roślin, pudeł, katalogów, folderów, książek, czasopism, płyt CD, Internetu

Czytaj więcej...

Firma ADVISER – pod ponad 25 lat zajmujemy się technologią wody.Projektujemy i świadczymy usługi konsultacyjne w zakresie systemów nawadniania. Wykonujemy systemy nawadniania i płynnego nawożenia w uprawach pod osłonami oraz w uprawach polowych, nawadniamy ogrody, tereny zieleni, obiekty sportowe. Zapewniamy sprzęt najwyższej jakości, szybki i profesjonalny montaż oraz sprawny serwis.

Czytaj więcej...

AMMA jest firmą rodzinną Anny i Adama Milczarków o wieloletniej tradycji. Od 1983r. zajmujemy się produkcją artykułów z tworzyw sztucznych.
Firma nasza produkuje: tabliczki-etykiety w 12 rodzajach do oznaczania roślin, zraszacze obrotowe, miarki do nawozu osmocote, łączniki do doniczek.

Czytaj więcej...

Firma Arysta LifeScience Polska jest przedstawicielstwem międzynarodowego koncernu agrochemicznego Arysta LifeScince z siedzibą w Miami USA.

W swojej ofercie ALS posiada produkty dla ogrodnictwa, rolnictwa oraz sadownictwa tj:fungicydy, insektycydy, herbicydy oraz dużą grupę produktów jaką są biostymulatory.

Czytaj więcej...

Firma Royal Brinkman to globalny specjalista w zakresie profesjonalnego ogrodnictwa. Dzięki szerokiej ofercie produktów oraz eksperckiej wiedzy naszych doradców zapewniamy kompleksowe wsparcie dla przedsiębiorców branży ogrodniczej.Asortyment hurtowni internetowej Royal Brinkman obejmuje ponad 10 000 staranie wybranych produktów, systemów oraz usług z dziedzin: zakładania uprawy, pielęgnacji, dezynfekcji i ochrony, doniczek i opakowań, maszyn i urządzeń, a także specjalistycznych projektów technicznych.

Czytaj więcej...

Fargo działa na rynku od ponad 20 lat. Firma jest ekspertem w dziedzinie ochrony i pielęgnacji roślin. Indywidualne podejście jest priorytetem w prowadzonej działalności – efektem jest zaufanie i zadowolenie wielu klientów. Na przestrzeni lat firma osiągnęła stabilną pozycję na rynku profesjonalnym i hobbystycznym, dzięki grupie wykwalifikowanych doradców technicznych, którzy na bieżąco poszukują innowacyjnych rozwiązań i produktów.

Czytaj więcej...

Firma Farmer, to jeden z największych rozpoznawalnych producentów tuneli foliowych, zajmujący wysoką pozycję na rynku Europejskim. Farmer, jako jedyny w Polsce dystrybutor produktów firmy Richel w swojej ofercie posiada cieplarnie jedno i wielonawowe, które mają optymalne parametry stanowiące podstawę osiągnięcia sukcesu w prowadzeniu produkcji roślinnej. Najistotniejszymi zaletami tuneli foliowych montowanych przez firmę Farmer, a produkowanych przez Richel są: duża pojemność, efektywne wietrzenie, właściwe rozproszenie światła, wytrzymałość i możliwość adaptacji do różnego rodzaju upraw.

Czytaj więcej...

Floser to znana na rynku polskim i zagranicznym marka doniczek
charakteryzujących się przede wszystkim niespotykanym unikalnym głęboko
profilowanym dnem idealnym dla producentów którzy stosują stoły zalewowe i maty
podsiąkowe.

Czytaj więcej...

ICL Specialty Fertilizers to nowa nazwa na polskim rynku, ale dobrze znane produkty - innowacyjne, wydajne, opracowane w zaawansowanych technologiach. Dostarczamy nawozy dla producentów roślin ozdobnych, upraw rolnych, sadowniczych, warzywniczych oraz firm zajmujących się pielęgnacją obiektów sportowych, zieleni miejskiej i prywatnej.

Czytaj więcej...