Wyróżnienia i certyfikaty

Podstawowa certyfikacja za zrównoważoną produkcję roślinną. W wyniku oceny przyznawane są punkty. Vitroflora otrzymała ocenę A+ (97,4 pkt.) w miejscu produkcji - w Trzęsaczu.

Czytaj więcej...

W dniach 22 – 23 września 2018 roku w Hotelu Dworek w Skierniewicach odbyły się główne uroczystości z okazji Jubileuszu 60-lecia działalności Stowarzyszenia Inżynierów i Techników Ogrodnictwa.

Czytaj więcej...

Otrzymanie Certyfikatu to prestiżowe wyróżnienie, które mogą zdobyć wyłącznie firmy spełniające ściśle określone kryteria. Certyfikat Wiarygodności Biznesowej według D&B Poland z Grupy Bisnode Polska daje gwarancję, że jego właściciel jest wiarygodnym kontrahentem, z którym warto nawiązywać kontakty handlowe.

Czytaj więcej...

16 stycznia 2016 r. w Filharmonii Pomorskiej w Bydgoszczy spotkali się najlepsi rolnicy regionu. Wyłoniono zwycięzców organizowanego już po raz trzynasty, cieszącego się dużą popularnością konkursu o tytuł „Rolnika Pomorza i Kujaw”.

Czytaj więcej...

13 października 2015r. właściciel i założyciel Vitroflory Karol Pawlak został uhonorowany Odznaką Honorową na zasługi dla rozwoju gospodarki Rzeczypospolitej Polskiej, przyznawaną przez Ministra Gospodarki - Janusza Piechocińskiego.

Czytaj więcej...

Vitroflora Grupa Producentów Sp. z o.o. znalazła się w gronie laureatów nagrody Gazele Biznesu 2015.

Ranking Gazele Biznesu jest to ranking najdynamiczniej rozwijających się małych i średnich firm.

Czytaj więcej...