Nasi Przedstawiciele

Naszym celem jest nie tylko zaopatrywać Państwa w materiał wyjściowy roślin ozdobnych ale również służyć serwisem w zakresie:
  • wyboru produkcji   
  • doboru odmian
  • doradztwa w proadzeniu produkcji (nawożenie, ochrona itp.)
  • pomoc w sprzedaży gotowego produktu

Chcemy być jak najbliżej Państwa dlatego działamy poprzez naszych Przedstawicieli.

Henryk Moczulski
tel.: +48 502 091 358
e-mail: h.moczulski@vitroflora.com.pl

Jarosław Bardadyn
tel.: +48 502 306 516
e-mail: j.bardadyn@vitroflora.com.pl

Maciej Kamerys
tel.: +48 513 192 965
e-mail: m.kamerys@vitroflora.com.pl

Filip Dawidziak
tel.: +48 723 683 423
e-mail: f.dawidziak@vitroflora.com.pl

Rafał Łapka (byliny)
tel.: +48 723 683 057
e-mail: r.lapka@vitroflora.com.pl

Martin Fischer
tel.: +49 (0)151 21244760
e-mail: fischer@plantstart.com

Onno Zonneveld
tel.: +31 628 620 257
e-mail: o.zonneveld@vitroflora.com.pl

Jean Pouillart
tel.: +33 (0) 238 29 69 76
e-mail: sales@globeplanter.fr

Lampert Schulte
tel.: +49 (0)173 802 31 97
e-mail: schulte@substratteam.de

Christof Volkemer
tel.: +49 (0) 175 151 16 63
e-mail: ch.volkemer@volkemer.net

Guido Rose
tel.: +49 (0) 172 922 32 39
e-mail: Guidorose@web.de

Muller Seeds
tel.: +31 646 107 065
e-mail: Wim@mullerseeds.com

Marta Czyżniewska
tel.: +48 52 326 20 12
e-mail: m.czyzniewska@vitroflora.com.pl

Bogusława Nowak
tel.: +48 52 326 20 15
e-mail: b.nowak@vitroflora.com.pl

Joanna Kołacka
tel.: +48 52 326 20 13
e-mail:

Elżbieta Pacek-Michałek
tel.: +48 52 326 20 16
e-mail: e.pacek@vitroflora.com.pl

Alla Gorevaya
tel.: +375 296 977 671
e-mail: vaklg@mail.ru